piątek, 31 stycznia 2014

Pink i Rozdanie w Jaśkowie!

W piątkowe przedpołudnie mam dla Was opaskę dla małej gwiazdy, która uwielbia wszystko co słodkie i dziewczęce. Udało mi się dostać bardzo ładną plastikową opaskę, żałuję że nie kupiłam ich więcej w innych kolorach! Zaczęłam od grubego filcu w kolorze ecru (choć na zdjęciach wydaje się, że to biały), następnie użyłam cieńszego amarantowego, górę udekorowałam białą, przezroczystą tasiemką w serduszka.

Jeśli jesteście fejsbukowi i chcecie zgarnąć super poduchę zapraszam na profil Jaśkowo - u Ani do zgarnięcia są 3 poduchy, zwycięzcy będą mogli wybrać z 20 wzorów! :)


6 komentarzy:

 1. Urocza! Jak dla księżniczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo wyjątkowa ...tak ,tak z pewnością dla księżniczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważaj lepiej, bo te wszystkie małe księżniczki mogą się skrzyknąć i Cię dopaść! I zapędzić do hurtowej pracy :) choć ja bym chyba tej ostatniej warstwy {tasiemki} nie dodawała... ale to tylko moje zdanie :)


  P.S. To duży plus kiedy zajęcia pozalekcyjne przychodzą do domu ;D i nie trzeba wychylać noska z ciepłych pokoi :) korzystaj!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarze! Aż chce się szyć po waszych ciepłych słowach <3
(Musiałam wprowadzić moderację dla postów starszych niż 14 dni ze względu na zalewający mój blog spam. Mam nadzieję, że zamieszanie minie i wrócę do starych ustawień)